שילוט לעסקים - ייצור שלטים, תכנון והדמיה 

 

שילוט לעסקים הוא מוצר מיתוג חשוב שדורש בשביל להגיע לתוצאה הכי מקצועית שילוב של כמה מחלקות ביחד- מעצבים גרפים, אנשי ייצור שלטים, ומתקיני שלטים. שילוב מקצועי כזה, המוצע על ידי קולור פרינט, מוביל לקבלת שילוט איכותי מעוצב בהתאמה אישית מלאה. מעבר לכך, אנו מציעים עבור שלטים לעסקים מחיר משתלם במיוחד.

 

מה החשיבות של שילוט נכון לעסקים?

  שילוט לעסק הוא מוצר מיתוג הכי חזיתי של העסק שלכם. השילוט יוצר למעשה את הרושם הראשוני שהלקוח חווה מהעסק שלכם, עוד לפני שהוא פוגש אתכם. אי לכך, עם שלט לעסק מתאים ומעוצב, יפה ומזמין, תוכלו להגדיל את הכניסות של הלקוחות אל בית העסק עצמו.

 

מהו התהליך של עיצוב שלטים?

 

בקולור פרינט קיימות כל המחלקות עובדות ביחד לייצור שלטים לעסקים באיכות הכי גבוהה, בבידול הכי נכון וכמובן בעיצוב ותכנון שיבליט אותכם מעסקים אחרים. עיצוב שלט לעסק עימנו מבוסס על תהליך מקצועי המותאם לצרכים שלכם. אם יש לכם מעצב אתם שולחים אלינו את ההדמיה שהוא הכין לכם ואנחנו נדפיס עבורכם את השלט. במידה ואין לכם מעצב אתם מוזמנים לדבר איתנו והמעצבים שלנו יעצבו עבורכם את ההדמיה. כל המידות נלקחות על ידינו בבית העסק עצמו!

עימנו עיצוב שלטים לעסקים מתחיל מתכנון ובידול נכון של העסק שלכם.  בידול נכון המושג  על ידי שאלות רלוונטיות לנושא כמו איזה מסר השלט צריך להעביר, מי הם הלקוחות, איפה ממוקם השלט ועוד. לאחר מכן נכנסים לתמונה המעצבים המיומנים של קולור פרינט שיתחילו לעבוד על ההדמיה של השילוט שהכי מתאים עבור העסק שלכם.

הדפסת השלטים עצמם מבוצעים בהדפסת יו וי בפורמט רחב שאנו אמונים על ביצועה על גבי חומרים שונים לרבות פח, אלומיניום, פרספקס, פי וי סי, קאפה, שמשונית, בד, אלוקובונד, זכוכית ועוד. השלט המודפס יכול להיות עם תמונה, רקע או כל עיצוב אחר על פי דרישת הלקוח. בנוסף השלטים המודפסים שאנו מספקים עמידים בכל תנאי מזג האוויר, ושומרים על חזות ברורה לאורך זמן.

 

איזה סוגי שלטים יש לעסקים?

 

חבתרנו אמונה על עיצוב וייצור סוגים שונים של שלטים לעסקים, לרבות שלטי ניאון, לד, אותיות תלת מימד, שלטי פריימלס, שלטי לייטבוקס, ארגזים מוארים, שלטי הכוונה, שלטי פוליגל, שילוט רולאפ, מתקן שילוט מגנטי, ושילוט קאט אווט. להלן מספר דוגמאות.

 

שילוט לעסק מניאון

שילוט לעסק מניאון הינו שילוט יפה וברור המבוסס על פס תאורה שיש בתוכו גז המקבל חשמל משני צדדיו ונדלק לתאורה. צריכת החשמל של הניאון זולה יחסית ומתאימה לשילוט לעסקים, עם זמן הדלקה מוגדר של השלט. אנו יכולים לייצר סוגים שונים של שלטים לעסק עם ניאון.

 

שילוט לד לעסקים

שלטי לד לעסקים הם שלטים בולטים צבעוניים ודינמיים החוסכים באנרגיה. בניגוד לשלטי חוצות מסורתיים המבוססים על נורות או פלקטים, שלטי לד מורכבים ממסך גדול של דיודות פולטות אור (LED) זעירות, המסוגלות להציג מגוון רחב של צבעים, תמונות ואפילו סרטונים ואנימציות.

 

שילוט אותיות תלת ממד

שילוט תלת מימד לעסק מציע עומק ומראה מרשים שלא ניתן להשיגו בשילוט רגיל. האותיות מוצקות, והן מייצרות תחושה של נוכחות ומשמעות. זהו שילוט מושלם לעסקים שרוצים להתבלט.

 

שלטי פריימלס לעסקים

שלטי פריימלס הם שלטים מודרניים ואלגנטיים שמתאימים לכל סוג של עסק. הם מציעים מראה נקי ומסודר, ומאפשרים למידע המוצג עליהם להתבלט באופן ברור וקריא.

 

שלטי לייטבוקס לעסקים

שלטי לייטבוקס משלבים אותיות ותאורה וכך יוצרים שילוט בולט ומרשים. הם מאפשרים לעסק שלכם להתבלט בכל שעות היום, ומציעים מראה מקצועי ומודרני.

 

שילוט לעסקים של ארגזים מוארים

ארגזים מוארים הם סוג של שלט לעסקים המורכב מארגז עם חזית שקופה או שקופה חלקית המוארת מבפנים. הם יכולים להיות במגוון גדלים ומגוון חומרים, כולל אלומיניום, פלדה או עץ. 

ארגזים מוארים משמשים למגוון מטרות, כולל יצירת מודעות לעסק, פרסום מוצרים או שירותים, הכוונת לקוחות לחנות או למשרד ויצירה אווירה ייחודית לעסק. כמו כן הם יעילים במשיכת תשומת לשב של עוברים ושבים ובקידום העסק, בזכות היכולת לראותם מרחוק. ניתן לעצב ארגזים מוארים בהתאמה אישית, עם לוגו, שם העסק וכל מידע אחר שתרצו להציג.

 

שלטי הכוונה לעסקים

שלטי הכוונה הם שלטים המשמשים להכוונה של לקוחות ליעדים בתוך או מחוץ לעסק. הם יכולים להיות עשויים מחומרים שונים, כגון פלסטיק, מתכת או עץ, והם יכולים להיות בגדלים וצבעים שונים. 

שלטי הכוונה אפשר להציב במקומות רבים, כגון בכניסה לעסק, בתוך העסק, ליד מחלקות או אזורים שונים, וכן בחניון ליד הכניסות לחנויות או מקומות החניה, ובחוץ ליד העסק כדי להכווין לקוחות אליו. 

שלטי הכוונה מאוד חשובים לעסקים בהיותם מסייעים בהבלטת העסק מול מתחרים וביצירת חזות מסודרות ומאורגנת של העסק, עם יכולת לעזור לקוחות לנווט בקלות ובמהירות למציאת מידע, שירותים או מוצרים שנחוצים להם. הדבר שמשפר את חווית הלוקח וגם תורם להגדלת מכירות העסק.

 

שלטי פוליגל לעסקים

פוליגל הוא סוג של פלסטיק שקוף וחזק שניתן להשתמש בו למגוון מטרות בין היתר לבניית שלטים. שלטי הפוליגל זמינים במגוון צבעים, ואפשר להדפיס עליהם בטכניקות שונות, כולל הדפסה דיגיטלית, הדפסת רשת והדפסה אומנותית. שלט מפוליגל גם עמיד בפני מזג אוויר, מה שאומר שניתן להשתמש בו בחוץ ללא חשש שהוא ייהרס.

 

מתקן מגנטי לשילוט עסקים

שילוט מתקן מגנטי הוא סוג של שלט שבו התמונה או הטקסט מודפסים על חומר מגנטי, כמו נייר מגנטי או קרטון מגנטי. לאחר מכן, התמונה או הטקסט מודבקים על משטח מתכתי, כגון דלת, קיר או שולחן. 

שילוט מתקן מגנטי הינה דרך יעילה וחסכונית להוסיף עיצוב ופרסומות למקומות עבודה, בתים ואירועים. הוא קל להתקנה ולשימוש, וניתן במידת הצורך גם להסירו בקלות. המוצר זמין במגוון גדלים וצבעים, כך שניתן להתאים אותו לכל מקום ולכל אירוע. הוא גם עמיד בפני תנאי מזג אוויר, ולכן הוא מעולה לשימוש חיצוני.

 

שילוט לעסקים- רולאפ

שילוט רולאפ הוא סוג של שלט המורכב מבד או נייר מגולגל על גלגל. הגלגל ממוקם בדרך כלל בתוך תיבת מתכת או פלסטיק, והצגת השלט מבוצעת בלקות על ידי שליפתו. השילוט הזה משמש למגוון מטרות, כולל פרסום, שיווק ואירועים. 

ההבדל העיקרי בין שילוט רולאפ למתקן מגנטי הוא שבשלט רולאפ הבד או הנייר מותקנים על גלגל, בעוד שבמתקן מגנטי התמונה או הטקסט מודבקים על משטח מתכתי. תכונה זו הופכת את שילוט הרולאפ לנייד יותר, בהיותו יותר קל ונוח לשליפה, הצגה קיפול ואחסון. 

 מלבד האמור לעיל, יש לנו עוד סוגים של שילוט לעסקים לרבות שילוט קאט אווט לעסקים  ושלט פולט אור לעסקים.

 

כמה עולה שלט לעסק?

 

אנו בבקולור פרינט מציעים עבור שילוט לעסק מחיר משתלם ביותר. יחד עם זאת, חשוב להבין כי אין עבור שילוט לעסקים מחירים אחידים והם משתנים בהתאם לסוג השלט והליך עיצובו, ייצורו והתקנתו. 

למשל, מחיר שלט לעסק משתנה בהתאם לסוג השלט הנבחר בין אם מדובר על שלט לד, קאט אווט, רולאפ, פוליגל וכו'. כמו כן, יש עבור שלט לעסק מחיר בהתאם למידות השלט וחומרי הגלם המשמשים בייצורו ומורכבות התקנתו בשטח. גם מורכבות העיצוב של השלט משפיעה על מחירו. למשל, ככל שהשלט כולל יותר אלמנטים גרפיים רבים או תאורה מיוחדת, כך מחירו יעלה בהתאם.

לשירותי עיצוב והדפסת שלטים מסוגים שונים צרו קשר עם קולור פרינט בטלפון 072-242-4245.

 

שילוט לעסקים - קולור פרינט יצרני שלטים

השלט יכול להיות עם תמונה או עיצוב על פי דרישת הלקוח כמו רקע.

השלטים המודפסים עמידים בכל תנאי מזג האוויר, כך שיישמרו הרבה זמן ויהיו ברורים.


השאר פרטים ונחזור בהקדם >