אריזות ממותגות | אריזות קרטון ממותגות                                                     

 

אריזות ממותגות / הדפסת אריזות / עיצוב אריזות / אריזות קרטון ממותגות / קופסאות קרטון
  אריזות בהתאמה אישית / אריזות נייר / ייצור אריזות


עיצוב הדפסת ו ייצור אריזות לכל מטרה!
הדפסת אריזות ממותגות בעיצובים מיוחדים ובכל הגדלים לפי הצורך האישי שלכם.
ניתן לייצר עבורכם צורות אריזה שונות במגוון פריסות ובהתאם לכל מטרה. תוכלו להשתמש בשירותי הגרפיקה שלנו לעיצוב והדפסת האריזות קרטון ממותגות בעיצובי קונספט ייחודיים.
ניתן לקבל את האריזות ברמות גימור שונות, בסוגי נייר וקרטון שונים באיכות גבוהה, שיתאימו לשמירה על המוצר הנארז, במידה ויש לכם עיצוב משלכם אותו תרצו להדפיס, תוכלו לבצע אצלנו רק את החלק של הדפסת האריזות.
ניתן להזמין עיצוב והדפסה במגוון סגנונות לבחירתכם - להצעת מחיר, צרו קשר 072-24-24-245השלבים לייצור אריזות ממותגות


תכנון אריזות קרטון \ עיצוב אריזות \הדפסה אריזות ממותגות \ חיתוך אריזות \ קיפול דבק לאריזות קרטון
עיצוב אריזה בהתאמה אישית הוא חלק מאוד כייפי בו האריזה מתחיל לראות לחיים , אבל מאוד חשוב עיצוב אריזה הוא חלק חשוב מאוד בו האריזה תתבלט מול אריזות אחרות וזה מה שאתם רוצים . עיצוב אריזה מותאם תייצג את העסק שלכם כמו כרטיס ביקור וייזכר ללקוח . אז לא צריך להתפשר על עיצוב אריזה בהתאמה אישית קרו את הזמן תגיעו לתוצאה הכי מתאימה לאריזה שלכם. 

תכנון אריזה

תכנון אריזה הוא החלק הכי חשוב בתהליך יצור אריזות ממותגות , כהתחלה צריך לבדוק מה צורך האריזה , לאפיין גודל האריזה המתאים למוצר , משקל המוצר שנכנס לתוך האריזה וזמן שאנחנו רוצים שהאריזה תישמר . רק אחרי שיש לנו כל הפרטים הרלוונטי עבור האריזות שלנו אפשר להתחיל לסרטט את האריזה ואז להוציא דוגמה ממשית . רק אחרי האישור של הדוגמה ניתן להכין מבלט סופי .

עיצוב אריזההדפסת אריזות ממותגות 


בחירת המכונה המתאימה להדפסת אריזות קרטון ממותגות משתנה לפי כמות , גודל , חומר שמדפיסים עליו . 
גם באריזות קרטון ממותגות קיימים השבחות כמו הטבעה ,  לקת מים , לקת סלקטיבית , למינציה ועוד ... עם כל זה תגיעו לאריזות קרטון ממותגות באיכות הכי גבוהה .

קיימים קרטונים וניירות שונים המתאימים לאריזות ממותגות . לגבי על איזה חומר להדפיס את האריזות שלכם יוחלט כבר מהשלב של התכנון של האריזה בו נקבע מה המדיה הכי מתאים למוצר שלכם . חיתוך לפי המבלט (שטנץ )

קיפול דבק לאריזות
הכנסה מוצרים בתוך האריזות
* המחירים של הדפסת כרטיסי ביקור אינם כוללים מע"מ וללא עיצוב גרפי לקבלת הצעת מחיר לחץ כאן .*ניתן לאסוף את המוצרים מבית הדפוס קולור פרינט ברחוב האומן 27 ירושלים.משלוחים ניתן לבצע בכל הארץ 

*זמן אספקה 5 ימי עסקים! *לא כולל עיצוב גרפי, משלוח, וגמורים שונים.
ניתן להזמין גם על סוגי נייר שונים, בתוספת תשלום.


 

קולור פרינט הוא סטודיו לעיצוב גרפי ובית דפוס בירושלים הנותן שירות בכל הארץ .השאר פרטים ונחזור בהקדם >