רול אפהדפסת רול אפ \ עיצוב רול אפ \ מתקני תצוגה

אם אתם מתכננים פעילות של קידום מכירות או קידום מותג, אם עומדת בפניכם משימת הפקתו של אירוע מכירה, תצוגה או שאתם זקוקים למוצר קבוע אשר יעמוד אצלכם בחנות או במשרד הגעתם למקום הנכון. רול אפ הוא אחד ממוצרי הפרסום אשר משמשים לכל פעילויות הקד"מ באשר הן, בין אם רול אפ משמש לאירוע נקודתי כל שהוא ובין אם לשימוש קבוע.
אצלנו תוכלו להזמין רול אפ במחירים נוחים, החל מ- 229 ₪ בלבד, ברמת השירות הגבוהה ביותר ובמהירות מרבית. שירות היא מילת המפתח אצלנו בחברה ולכן שביעות רצונו של הלקוח עומדת מעל הכול. בהזמנה טלפונית תוכלו להזמין רול אפ בגודל הרצוי עליכם, בעיצוב אישי ומותאם במיוחד עבורכם. אנו עובדים עם המוצאים הטובים ביותר בשוק כך שכל רול אפ שתזמינו יהיה איכותי ומרשים ביותר. צוות העובדים שלנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך של הפקת רול אפ כך שהמוצר הסופי יהיה לשביעות רצונכם ויוכל לשמש אתכם בצורה הטובה ביותר.


או לחצו כאן לשליחת מייל

והתחילו לעצב ב 3 שלבים פשוטים
עם המערכת הידידותית שלנו

מומלץ לשלוח קבצים להדפסה
ברזולוציה 300dpi לחץ להסבר
 

 למעבר למחירון עיצוב
למעבר לנציג מכירות
הדפסת רול אפ - מחירון

רול אפ בהדפסה צבעונית איכותית, גודל 85x200 ס"מ, כולל מתקן גלילה ותיק נשיאה:
 
גודל תיאור מוצר כמות מחיר
85*200 רולאפ + מתקן + תיק נשיאה 1 249
85*200 רולאפ + מתקן + תיק נשיאה 2 469
85*200 רולאפ + מתקן + תיק נשיאה 3 689
85*200 רולאפ + מתקן + תיק נשיאה 4 889

המחירים אינם כוללים מע"מ. עיצוב גרפי ומשלוח כרוכים בתוספת תשלום. צור קשר  עכשיו לקבלת ההצעה המשתלמת ביותר עבורך.

קולור פרינט מקווה שעזר לכם בהכבנה להדפסת רול אפ  . 

למרות שקולור פרניט הוא סטודיו לעיצוב גרפי ובית דפוס בירושלים הוא נותן שירות בכל הארץ . ומתחרי אם בתי דפוס בתל אביב , בתי דפוס בראשון לציון , בתי דפוס באשדוד , בתי דפוס בחיפה , בתי דפוס בבאר שבע ועוד בתי דפוס מכל הארץ שלא יכולים להתחרות אתנו אז גם לך מגיע קולור פרינט