הדפסת חוברותהדפסת חוברות \ הדפסת קטלוגיםאו לחצו כאן לשליחת מייל

והתחילו לעצב ב 3 שלבים פשוטים
עם המערכת הידידותית שלנו

מומלץ לשלוח קבצים להדפסה
ברזולוציה 300dpi לחץ להסבר
 

 למעבר למחירון עיצוב
למעבר לנציג מכירות
תכנון חוברות / עיצוב חוברת / הדפסת חוברותתכנון חוברת / קטלוג להדפסה

התכנון של הדפסת חוברות הוא מהלך חשוב.

לפני שנתחיל את העיצוב או את ההדפסה, יש הרבה החלטות שאנו צריכים לקחת לפני הדפסת חוברות , כמו למשל :

חוברות סיכות , חוברות ספירלה , חוברות פוני , חוברות כריכה קשה , חוברות עם לכה סלקטיבית , חוברות עם הטבעה ...

או שצריך להחליט באיזה נייר אנו רוצים להשתמש כי גם הוא ישפיע על הצבעים בהדפסת החוברות. יש עוד מספר החלטות כאלה לגבי המוצר עצמו , אבל יש עוד החלטות שעדיף להחליט לפני הדפסת חוברות , כמו למשל תוכן החוברת , משמעות החוברות או קהל היעד לחוברות.

עיצוב חוברת / קטלוג

עיצוב חוברת הוא כמובן מהלך חובה אבל גם את זה צריך להקפיד לעשות. כדי שהדפסת חוברות שלכם תהיה מושלמת , כי עיצוב לא נכון יכול לגרום להדפסה להיראות לא טובה ויותר מזה עיצוב חוברת לא נכון יגרום לתוכן ולמשמעות החוברת להיות לא מובן כלפי הלקוחות או הקוראים שלכם .

הדפסת חוברות / קטלוגים

הדפסת חוברות הוא השלב האחרון לפני הגימורים הסופיים שהחלטנו לגביהם כבר בשלב התכנון של החוברת . הדפסת החוברות תעבור בדיקה עם כל שותפי תהליך ההכנה של החוברות ואז הדפסת החוברות תצא לדרך .אחרי הדפסת החוברות נבצע את הגימורים הסופיים ( לכה סלקטיבית , הטבעה..) לפני הכריכה של החוברות .

סיכום על הדפסת חוברות / קטלוגים

כמו הרבה מוצרי דפוס , הדפסת חוברות הוא מוצר עם תהליך שצריך להשגיח אליו בקפדנות וקולור פרינט בית דפוס  \ סטודיו לגרפיקה תשמח להיות לכם יד לתהליך עד לשביעות רצונכם.לפרטים נוספים והזמנות צור קשר  072-24-24-245

לצפייה במצגת הדרכה לעיצוב המוצר

צור קשר להזמנת עיצוב אישי ואיכותי להזמנה שלך במחירים טובים.

צרו קשר
לקבלת פרטים נוספים, ואנו נשמח לעמוד לשירותכם.

קולור פרינט מקווה שעזר לכם בהכבנה להדפסת חוברות \ הדפסת קטלוגים  . 

קולור פרניט הוא סטודיו לעיצוב גרפי ובית דפוס בירושלים הוא נותן שירות לא רק בירושלים אלא בכל הארץ ומתחרה עם בתי דפוס בתל אביב , בתי דפוס בראשון לציון , בתי דפוס באשדוד , בתי דפוס בחיפה , בתי דפוס בבאר שבע ועוד בתי דפוס מכל רחבי הארץ שלא יכולים להתחרות באיכות ובמחירים שלנו . אז גם לך מגיע קולור פרינט!